ایده کسب و کار -کسب و کار تضمینی بدون سرمایه اولیه

کسب و کار تضمینی بدون سرمایه اولیه

راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

سلام دوستان . چطورید ؟ . یکی از کسب و کارهایی که تو سالهای قبل امتحان کردم و ازش نتیجه گرفتم رو میخوام بهتون معرفی کنم . این کسب و کار تضمینی هستش . و این کسب و کار بدون سرمایه رو میتونید در مورد هر موضوعی پیدا سازی کنید . فرق نمیکنه آقا هستید یا خانم . چند سال دارید . این کار در گذشته اسمش بازاریابی بود . این روزا بهش میگن همکاری در فروش  من یادمه وقتی این کار رو شروع کردم همون ماه اول درآمد ماهی 3 میلیون تومان رو تجربه کردم و اگه وقت کافی بگذارید و از بسته های آموزشی کسب و کار  ما استفاده کنید به راحتی میتونید به درآمد ماهی 20 میلیون به بالا با استفاده از این روش برسید . اونجا بهتون یاد میدیم که چطور دیگران برای شما که شما هم برای دیگران میفروشید درآمد کسب کنید . 

ببنید دوستان همکاری در فروش در گذشته با الان فرق میکنه . قدیم شاید یکی از مغازه یا فروشگاه یه سری جنس میگرفت و میاورد تو درو همسایه میفروخت . شایدم کل فامیل رو جمع میکرد . جالبه که همشون میومدن میگفتن رفتن ترکیه و این جنسا رو از اونجا آوردن . غافل از اینکه این جنسا برای یه فروشگاه هستند که کار همکاری در فروش انجام میدند . خب دیگه . قدیما این مدل کسب و کار وجود داشت و شبکه های مجازی و وب سایت نبود . اما الان میتونید یک صفحه اینستاگرام ایجاد کنید و از سایر پیج ها محصولاتشون رو بگیرید تو پیج خودتون بگذارید و بفروشید . به شرط اینکه یه سود و تخفیف همکاری در فروش از اون پیج بگیرید . با فرض مثال شما یک پیج شال و رو سری میزنید . و با یک پیج صحبت میکنید اون پیج به خاطر همکاری به شما روی هر محصول 20 درصد تخفیف میده . و شما روسری ها رو تو پیج خودتون میگذارید . حالا رو سری رو یا یک مانتو رو 200 هزار میفروشید . و 20 درصد سود شماست . یعنی 40 هزار تومان .  شما به راحتی بدون سرمایه دارید فروش میکنید و سود به دست میارید . روزی 40 هزار تومان  ماهی یک میلیون و دویست هزار تومان . به این فکر کنید که روزی 10 سفارش داشت باشید درامد این کار که بدون سرمایه اولیه هستش و یک ایده کسب و کار تضمینی میتونه در حالت معمول روزی 300 هزار تومان براتون بسته به نوع صنفی که باهاش کار میکنید و در ماه عدد 10 میلیون تومان کسب درآمد کنه . اما چطور میتونید این کسب و کار رو مدیریت کنید و سود های عالی به دست بیارید لازمه از بسته های آموزشی کسب و کار آنلاین ما استفاده کنید . در این بسته ها این ایده رو بست میدیم و میگیم بعد از یک مدت با چه مسائلی رو به رو خواهید شد و چطور باید عمل کنید 

سخن مدیر سایت 

ببنید دوستان عزیز : راه اندازی کسب و کار اینترنتی  ، کار چندان سختی نیست ، مهم ادامه دادن این کسب و کار اینترنتی و رسوندن اون به یک موفقیت  هستش . هدف آکادمی و تیم آموزش وب سایت پول سازی در فاز اول فقط آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که ، مواردی گفته میشه که هم به درد صاحبان کسب و کار و هم افرادی که هیچ کسب و کار یا ایده ندارند میخوره . چون رسالت اصلی ما در دوره ها و بسته های آموزشی حمایت و پشتیبانی از افرادیه که بسته ها رو خریداری میکنند یا کسب و کار اینترنتی دارند . یعنی در فاز اول کمک میکنید کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی بکنید و بعد در ادامه راه به شما مشاوره میدیم و به شما کمک میکنیم در ادامه راه موفق باشید .پس فرقی نمیکنه که شما تازه کار هستید یا صاحب شغل در هر صورت رشد و یا ایجاد کسب و کار شما میتونه شما رو رشد بده . پس میتونید با این آموزش ها کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید . در ادامه همراه با آموزش های بازاریابی و فروش و راه های بازاریابی در فروش توی کسب و کار شما به شما آموزش میدیم که چطور با تکنیک های فروش و بازاریابی  بتونید افزایش فروش در کسب و کار خودتون رو تجربه کنید . 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها